Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Jarní zajížďka 2019 AKTUALIZOVANO!!

Květen 3 - Květen 5

1800Kč

Hlasime s hrdostí, ze registrace byla prave spustena! Tentokrat se tahle tradicni akce presouva ze severu na jih, a čekají nas trochu zmeny, ale o to vetsi to bude prdel😄☝️ Takze okamzite registrovat standardnim zpusobem, tzn. na Danyjeluv email fotograf@danielseiner.cz, do predmetu zpravy napsat “Registrace JZ 2019”, do zpravy vzdy uvest cely jmeno jezdce a spolujezdce, telefooni cislo, nazeev stroje s kterym se pojede a pocet noci (max 2). VS uvedte svoje telefonni cislo.

Cena 750,- osoba za noc, startovne letos ponizeno na 300,- za jezdce + 100,- spolujezdec 👍 (pro tupejsi orientacne 1.800 za vikend 😁)

Jinak s registraci i plarbou moc neotalet, hotel nam drzi misto jen do 10.3., do te doby musi byt vse uhrazeno.. 🙄

Odjezd V2 tradicne v patek odpoledne, tak s tim pocitejte s pripadnou dovcou!

Tentokrát to bude velký, hlavne v sobotu vecer 😂🔝 takže UCAST NUTNA!! Omluvy nebudou akceptovány ☝️😎

UPDATE:

Táákže, v současný době je už registrace uzavřena, zatím to vypadá na fenomenální účast, neb jenom z V-2 party přijede víc jak 28 kousků!!! No, to už bude hodně velká sranda 😉

Co se týče odjezdu, tak aktuálně je plán následující:

V pátek 3. května pořádá Motoshop Kabourek svojí verzi Yamaha dne, kdy jsou všichni bajkeři zvaní na jejich centrálu do Písku. Půjčování předváděček, grilování prasátka, open bar atd.. A protože se s Kabourkovic docela známe a máme výborný vztahy, napadlo nás v pátek vyrazit už v poledne a vzít to na Jarní zajížďku se zastávkou v Písku. Tam chvíli posedíme, dáme kafčo, mrknem na bajky a budeme prima štrekou pokračovat směr cíl – Lipno 😉

Podrobnosti budou ještě uveřejněny, všechno záleží na počasí, náladě, počtu lidí co pojedou s náma v bandě v pátek atd., takže si to tady hlídejte, ať máte aktuální přehled!

Podrobnosti

Zahájení:
Květen 3
Ukončení:
Květen 5
Cena:
1800Kč
Webová stránka:
Www.jarnizajizdka.cz

Pořadatel

Danyjel
Webová stránka:
www.jarnizajizdka.cz

Místo konání

Hotel Fontána
Hrdoňov 12
Frymburk, Česká republika
+ Google Mapa